देशभक्त नेपालीले एमालेलाई मत दिएर विजयी गराउनुपर्छः उपमहासचिव गुरुङ – Sarangi News

लमजुङ। नेकपा एमाले उपमहासचिव पृथ्वीसुब्बा गुरुङले देश र जनताको हितमा काम गर्ने पार्टी एमाले भएकाले एमालेका उम्मेदावरहलाई देशभक्ती नेपालीहरुले एमालेलाई नै मत दिएर बिजयी गराउनुपर्ने बताउनुभएको छ ।

एमाले सुन्दरबजार नगरकमिटिद्धारा आज यस नगरको वडा नं. ९ मा चुनाव लक्षित विशाल भेलालाई सम्बोधन गर्नुहुँदै उहाँले यस्तो बताउनुभएको हो । एमाले सरकारमा छँदा ठुला ठुला विकासका काम देखि भारतले मिचेको जमिन फिर्ता ल्याउन पहल गर्दै चुच्चे नक्शासमेत बनाएकाले एमाले देशको र जनताको लागि काम गर्ने पार्टी भएकाले सबैले मत दिएर एमाललेको जीत सुनिश्चत गर्नुपर्ने उहाँको भनाई छ । उहाँले भन्नुभयो, सारा राष्ट्रभक्तहरुको नेतृत्व गरिरहेको एमालेलाई जिताएमा देशको रक्षा देखि विकास हुनेछ । नेता, पाटी भन्दापनि ठूलो राष्ट्र हुनुपर्छ । नेपाल आमालाई सबैले माया गर्नुपर्छ । सबैभन्दा ठूलो राष्ट्र हो भनेर एमाले हिडेकाले सबै जनतालले एमालेलाई भोट दिएर बिजयी गराउन आग्रह गर्नुभयो । नेता गुरुङले भन्नुभयो, सबैभन्दा ठूलो राष्ट्र हो, नेपाल आमालाई माया गर्ने, राष्ट्रवादी एमाले हो, एमाले हार्दा देश हार्छ एमालेले जित्दा देशको जित हुने उहाँको भनाई छ । पार्टी अध्यक्ष केपी शार्मा ओलीले अघि सार्नु भएको सुखी नेपाली समृद्ध नेपालको आकांक्षा सारा तीन करोड नेपालीको राष्ट्रिय आकांक्षा हो । यो राष्ट्रिय आकांक्षा पूरा गर्न र आफ्नो कतव्र्य ठानेर काम गरिरहेको पार्टी एमाले रहेकाले मुलुकको समृद्धि, विकास चाहनेहरुले एमालेलाई सबैले साथ दिन जरुरी रहेको एमाले नेता गुरुङले भन्नुभयो । ती आकांक्षा पूरा गर्नका लागि एमाले सरकारमा पुग्नुपर्ने भएकाले अमूल्य मतको सदुपयोग गर्न एमालेलाई भोट दिनुपर्ने उहाँले बताउनुभयो।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

नवराज विक हत्यामा संलग्न २३ जनालाई जन्मकैद, प्रेमिकालाई जेल सजाय


TOP