रुपा-६ मा शान्तिपूर्ण मतदान सम्पन्न, २हजार १ सय ५० जनाले मतदान गरे – Sarangi News

अजिज खान । रुपा ६ कास्कीमा २ हजार १ सय पचास  जनाले उत्साहजनक उपस्थितिमा मतदाता गरेका छ्न् ।
रुपा-६ भिर्चोक मा बिहान ७ बजे बाट सुरु भएको मतदान बेलुका ५ बजे समाप्त भएको छ।
रुपा-६ को केन्द्र ‘क’ मा महिला ३ सय ९१ र पुरुष ३ सय ५२ गरि ७ सय ४३ मत खसेको छ । केन्द्र ‘ख’ मा महिला ३ सय ५९ र पुरुष ३ सय ५६ गरि जम्मा ७ सय १५ मत खसेको छ। त्यसैगरी केन्द्र ‘ग’ मा महिला ४ सय १० र पुरुष २ सय ८२ गरि ६ सय ९२ मत खसेको छ।
तीन वटै केन्द्रमा गरेर जम्मा २ हजार १ सय ५० मत खसेको छ। जस्मा पुरुष मतदाता ९ सय ९० र महिला मतदाता १ हजार १ सय ६० रहेको जानकारी दिइएको छ ।
रुपा ६ मा नेकपा एमालेको तर्फ वाट वडा अध्यक्ष पदको उमेदवार नारायण गुरुङ , नेपाली काङ्ग्रेस को तर्फ बाट बलराम गुरुङ , राप्रपा को तर्फबाट नुर मोहम्मद मिया, र माओवादी केन्द्रबाट विश्वनाथ अधिकारी वडा अध्यक्षहरुको प्रत्यासी रहेका छन।
अजिज खा

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

TOP