मध्यनेपालमा मतगणना १ घन्टा स्थगितपछि पुनः सुचारु – Sarangi News

भोर्लेटार । लमजुङको मध्यनेपाल नगरपालिकाको मतगणना करिब १ घन्टा स्थगित भएपछि पुनः सुचारु भएको छ । बिहान ९ बजेपछि सुरु भएको मतगणनामा वडा नम्बर १ र १० को गणना जारी रहँदा राजनीतिक दलका प्रतिनिधिहरूको विषयलाई लिएर गणना स्थगित भएको थियो ।

राप्रपा र स्वतन्त्रका नाममा एमालेका व्यक्तिहरूलाई प्रतिनिधिका रूपमा मतगणनास्थलमा लगिएको भन्दै गठबन्धनका प्रतिनिधिहरूले विरोध जनाएपछि गणना स्थगित भएको स्रोतले जनाएको छ । ती व्यक्तिहरूलाई बाहिर निकालिएपछि मतगणना पुनः सुचारु गरिएको जनाइएको छ ।

पछिल्लो परिणामअनुसार ६०० मत गन्दाको मेयरमा गठबन्धनका तर्फबाट नेपाली काङ्ग्रेसका रमेशकुमार पाण्डेले ३०३ र नेकपा (एमाले) का राजकुमार श्रेष्ठले २८८ मत पाएका छन् । यस्तै उपमेयरमा गठबन्धनका तर्फबाट माओवादी केन्द्रका उपेन्द्र अधिकारीले २४६ र नेकपा (एमाले) की सीता गुरुङले २९३ मत पाएकी छिन् ।

वैशाख ३० गते सम्पन्न निर्वाचनमा मध्यनेपाल नगरपालिकाका १० ओटै वडामा गरी जम्मा मतदाता सङ्ख्या २० हजार ९२ मध्ये १३ हजार ७५१ अर्थात् ६८.४४ प्रतिशत मत खसेको थियो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

TOP