धवलागीरी गाउँपालीकामा कांग्रेसका प्रेमप्रसाद र माओवादीका रेशम विजयी – Sarangi News

बेनी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा गठबन्धनका उम्मेद्वार बिजयी भएका छन् । गाउँपालिका अध्यक्षमा गठबन्धनबाट कांग्रेसका प्रेमप्रसाद पुन र उपाध्यक्षमा माओवादीका रेशम पुन बिजयी हुनुभएको छ ।

अध्यक्षमा पुनले तीन हजार १२३ र उपाध्यक्षमा पुनले दुई हजार ८१२ मत पाएर बिजयी हुनुभएको निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जनाएको छ । प्रतिद्धन्दी एमालेकी थमसरा पुनले दुई हजार ५४८ र उपाध्यक्षमा एमालेका प्रगति कार्कीले दुई हजार ६१८ मत पाउनु भएको छ । सात वटा वडा रहेको धवलागिरी गाउँपालिकामा कांग्रेसले दुई , माओवादीले २ र तीन वटा वडामा एमालेका उम्मेद्वार बिजयी भएका छन् ।

मंगलामा एमालेले पालिका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष र १, २ र ५ वडा, माओवादीले वडा नम्वर ३ र कांग्रेसले वडा नम्वर ४मा जित हाँसिल गरेको छ । मालिकामा तीन वटा वडा सहित गाउँपालिका अध्यक्ष र उपाध्यक्ष एमाले ,तीन वटा वडामा कांग्रेस र एक वडामा माओवादी विजयी भएका छन् ।

८ वटा वडा रहेको रघुगंगामा ५ वटा वडा कांग्रेस र ३ वटा वडा एमालेका उम्मेद्वार प्यानल सहित विजयी भएका छन् ।बेनी नगरपालिकामा मत गणना जारी रहँदा चार वटा वडा एमाले ,दुई वडा कांग्रेस र दुई वटा वडामा माओवादीका उम्मेद्वार विजयी भएका छन् । अन्नपुर्णमा तीन वटा वडामा एमालेका उम्मेद्वार बिजयी भएका छन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

महाशिवरात्रीको अवसरमा करापुटार धार्मिक तथा साँस्कृतिक महोत्सव फाल्गुण २० देखी २९ सम्म।

मध्यनेपाल नगरपालिकाको १४ औ हिउदे अधिवेसन सम्पन्न, फोटो तथा भिडियोहरु सहित,

भोर्लेटारमा बृहत रक्तदान सम्पन्न ४८ युनिट रगत संकलन।

गोर्खाकालिकाको भलिबलको उपाधि रूपाकोट मुस्लिम समाजलाई

पोखरामा मनाइयो मुक्तक दिवस, उषा शेरचनलाई राष्ट्रिय मुक्तक पुरस्कार दिइने

शुभकामना ईशानेश्वर माविलाई ! (कविता)


TOP