जैमिनी नगरको मेयरमा पुन र उपमेयरमा शर्मा भारी मतान्तरले विजयी , – Sarangi News

कुश्मिसेरा – जैमिनी नगरपालिका प्रमुखमा राष्ट्रिय जनमोर्चाका नर बहादुर पुन भारी मतले निर्वाचित भएका छन् । पुनले निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका लिला रानालाई ५ हजार ८ सय ८२ मतान्तरले हराउँदै नगर प्रमुखमा निर्वाचित भएका हुन् ।

पुनले ८ हजार ७ सय ५५.मत प्राप्त गरेका छन भने रानाले २ हजार ८ सय ७३ मत प्राप्त गरेका छन् ।

शर्माले ९ हजार १ सय ७३ मत प्राप्त गरेका छन् भने नेकपा एमालेका उषा पौडेलले २ हजार ६ सय ३६ मत प्राप्त गरेका छन् ।

नगरपालिकामा नेपाली काँग्रेसले वडा न. १ कुश्मीसेरा, २ दमेक, ५ बिनामारे, ७ जैदी र ८ छिस्ती गरि पाँच वटा वडा अध्यक्ष जित हाँसिल गरेको छ भने माओवादी केन्द्रले वडा न. ३ दमेक र वडा न. ६ अर्जेवा जित हाँसिल गरेको छ । नेकपा एकीकृत समाजबादीले वडा नं ४ सर्कुवा जितेको छ भने राष्ट्रिय जनमोर्चाले वडा न. १० राङखानी र नेकपा एमालेले वडा वडा न.९ मा जित हाँसिल गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

TOP