भोर्लेटारमा कराँते बेल्ट ग्रेडिङ सम्पन्न – Sarangi News

भोर्लेटार (लमजुङ) । नेपाल सोतोकान कराँते संघ लमजुङले बेल्ट ग्रेडिङ कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । कार्यक्रम मध्य नेपाल नगरपालिकाको वडा नं ६ ग्रिन भ्याली एकेडेमीको प्राङ्गणमा भएको थियो । ६० जना प्रशिक्षार्थीहरूलाई २०७८ माघदेखि नेपाल कराँते सोतोकान कराँते संघ लमजुङका अध्यक्ष सन्तोष कुँवरले प्रशिक्षण दिँदै आएका थिए । प्रशिक्षार्थीहरू मध्यनेपाल नगरपालिकाका विद्यालयका बालबालिकाहरू थिए । सो बेल्ट ग्रेडिङमा १० जनाले ओरेन्ज ग्रेडिङ र ४५ जनाले एल्लो ग्रेडिङ प्राप्त गरेका छन् ।

नेपाल सोतोकान कराँते संघका केन्द्रिय अध्यक्ष हेमकुमार श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्य, नेपाल रेफ्री एक्सन फिल्म स्टार प्रमोद दीप र नेपाल फिल्म स्टारका प्रमुख निर्मल लामा विशेष अतिथि, खेलकुद महासंघ गण्डकी प्रदेशका सदस्य, लमजुङ जिल्लाको संयोजक सूर्य गुरुङलगायत मध्य नेपाल नगरपालिकाका विद्यालयहका शिक्षकहरूको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।

उक्त कार्यक्रम नेपाल सोतोकान कराँते संघ र डब्लु एस. के. एफ. जापानको सहआयोजना भएको थियो।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

नवराज विक हत्यामा संलग्न २३ जनालाई जन्मकैद, प्रेमिकालाई जेल सजाय


TOP