भोर्लेटार युवा क्लवको तयारी – Sarangi News

लमजुङ भोर्लेटार। मध्यनेपाल नगरपालिका वडा नम्बर १ जिताकोटमा शुरु भएको बिष्णु बहादुर गुरुङ एण्ड मन्जा बहादुर गुरुङ खुल्ला रनिङ शिल्ड फूटबल प्रतियोगिता २०७९ को उद्घाटन शत्रको खेलमा आयोजक टिम जिताकोट गोल्डेन फ्युचर युवा क्लव शुन्य(०) भोर्लेटार युवा क्लबले सात(७) गोल गर्न सफल बन्यो। खेल शुरु भएको दुई मिनटमै गोल गर्न सफल भोर्लेटार युवा क्लबले यसपाली जितेमा शिल पचाउने कुरा स्थानियहरुलेनै बोल्न थाले खेलमा गुणात्मक आकर्षक प्रदर्शनले समेत दर्शकको मन जितेको पाईयो। बिगतका बर्षहरुमा समेत लगतार जित हाशी गरेको हुनाले भोर्लेटार युवा क्लबले शिल पचाउने देखिन्छ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

महाशिवरात्रीको अवसरमा करापुटार धार्मिक तथा साँस्कृतिक महोत्सव फाल्गुण २० देखी २९ सम्म।

मध्यनेपाल नगरपालिकाको १४ औ हिउदे अधिवेसन सम्पन्न, फोटो तथा भिडियोहरु सहित,

भोर्लेटारमा बृहत रक्तदान सम्पन्न ४८ युनिट रगत संकलन।

गोर्खाकालिकाको भलिबलको उपाधि रूपाकोट मुस्लिम समाजलाई

पोखरामा मनाइयो मुक्तक दिवस, उषा शेरचनलाई राष्ट्रिय मुक्तक पुरस्कार दिइने

शुभकामना ईशानेश्वर माविलाई ! (कविता)


TOP