गाै बोमबस्त माविमा तीजको दर खाने कार्यक्रम सम्पन्न – Sarangi News
म्याग्दी – मालिका ५ देविस्थान स्थीत श्री गौ बोमबस्त माध्यमिक विद्यालयमा तीजको दर खाने  कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
नेपाली नारीहरुको महान पर्व तीजको पुर्व सन्ध्यामा विद्यालयले तीज बिशोष कार्यक्रमको आयोजना गरेको हो । कार्यक्रममा विद्यालयका शिक्षक शिक्षिका, जनप्रतिनिधि, सामाजिक कार्यकर्ता तथा देविस्थान स्वाथ्य चैकीका कर्मचारीहरुको सहभागिता रहेको थियो । तीज बिशेष कार्यक्रमको अवसरमा विद्यालयको  बातावरण नै तीजमय भएको थियो ।कार्यक्रमा शिक्षक कर्मचारी तथा जनप्रतिनिधीहरुले संगै दर खाएर छम–छमी कम्मर मर्काएर नाचे ।
वर्षभरीका सबै दुःख भुलेर आगामी जिवनलाई सुखमय बनाउन र  नेपाली संस्कृतिको जगेर्ना गर्नका लागि यो कार्यक्रमको आयोजना गरिएको  शिक्षक चेत बहादुर जिटिले जानकारी दिनुभयो । कार्यक्रममा पुर्व वडा अध्यक्ष पिपला बुढाथोकी, वडा सदस्य सरीता सुनार, सामाजिक व्यतिmत्व राजमती बुढा र नवीना पुन, स्वास्थ्यकर्मी सपना राना, पविता पुन, सुमन गुरुङलगाएतको उपस्थिती रहेको थियो ।
तीज बिशेष कार्यक्रम अन्तरर्गत विद्यालयले शुत्रबार मात्रै  अन्तर विद्यालय स्तरी सामुहिक खुल्ला नृत्य प्रतियोगिताको अवार्ड समेत जित्न सफल भएको गौ बोमबस्त मावि विद्यालय मालिकाको पुरानो विद्यालय हो । दक्ष तथा अनुभवी शिक्षक शिक्षिक रहेको यस बिद्यालयले पढाई सँग सँगै अतिरिक्त क्रियाकलापमा पनि बिशेष जोड रहँदै आएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

पोखरामा एकल वाचनमा सुनिए त्रिपाठी


TOP