कथाकार एलबी क्षेत्रीले घोषणा गरे एक लाखको पुरस्कार – Sarangi News

काठमाडौँ l कथाकार तथा कविडाँडा साहित्य समाजका अध्यक्ष एलबी क्षेत्रीले एक लाख नगद राशिको पुरस्कार घोषणा गरेका छन् । काठमाडौंस्थित प्रज्ञा प्रतिष्ठानमा, कथासङ्ग्रह “सन्तापको धून”को विमोचनमा सभापतीय मन्तव्यका क्रममा क्षेत्रीले उक्त घोषणा गरेका हुन् ।

विगतमा “कविडाँडा राष्ट्रिय उत्कृष्ट आख्यान पुरस्कार” शीर्षकमा २५ हजार राशिको पुरस्कार प्रदान गर्दै आएकोमा वि.स. २०७९ देखि पुरस्कारको राशि एक लाख हुने क्षेत्रीले घोषणा गरेका हुन् । यो पुरस्कार वर्षभरिमा प्रकाशित आख्यान विधाका कृतिमध्येबाट एकलाई प्रदान गरिन्छ । कथा र उपन्यासका कुनै पनि प्रभेगमा लेखिएको उत्कृष्ट कृतिमध्येको एकलाई सो पुरस्कार दिने कथाकार क्षेत्रीले बताए ।

०७८ का लागि भने पुरस्कार राशि २५ हजार नै रहनेछ ।

 

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

बुद्ध आविमा पाहार ट्रसको स्थलगत अध्ययन, ८ कोठे अत्याधुनिक विद्यालय भवन बन्दै !

भोर्लेटारमा एक दिने स्वास्थ्य सिविर सम्पन्न।

बुद्ध आविमा जुनियर रेडक्रस सर्कल गठन तथा रेडक्रस अभिमुखिकरण सम्पन्न

सामाजिक बुुद्धिमत्ता : सम्बन्धको ‘मेटामफोर्सिस’

शिक्षक : गड पाटिक्ल्स वा पथप्रदर्शक ?

भोर्लेटारमा प्रथम वसन्त स्‍मृति भेटरान्स कप शुरु।


TOP