गायक सुदिपको ‘यो मन दोमन’लाई अपार माया – Sarangi News

पुरन राजकाेटी मगर ।

गुल्मीको सत्यवती गाउँपालिका गाउँपालिका वडा नं ४ लिम्घाको एक्सिङ्गमा जन्मनु भएका सुदिप सिंजाली मगर विगत लामो समय देखि लोकगित संगितमा आफ्नो भविस्य खोज्दै आफ्नै मौलिक गितसंगितलाई जगेर्ना गर्दै अगाडि बढिरहेका छन् ।

बच्चादेखि नै लोकगित संगितलाई माया गर्ने मेलापात डाँडा पाखा धाउदा अरुका मन परेका गित गुनगुनाउने उनी अहिले भने आफ्नै लय शब्द स्वर मा ‘ यो मन दोमन ‘ एल्मवको गित आफ्नै नयाँ युट्युब च्यानल ‘Sudip Sinjali Magar‘ बाट सार्वजनिक गरेका छन् ।

गित हेर्नका लागी तल क्लिक गर्नुहाेस् :

उक्त गित ४ दिन अगाडि अर्थात् गत आइतबार आफ्नै नयाँ युट्युब च्यानल ‘ Sudip Sinjali Magar ‘ मा अप्लोड गरिएको थियो । अहिले यो समाचार तयार पार्दा सम्म युट्युबमा ८१ हजार माथि भ्युज र ६५० सस्क्राइब बटुलेको छ।

यो मौलिक झ्याउरे गितमा चर्चित मौलिक गायक प्रसाद खप्तरी मगर , बहुचर्चित गायिका जुना श्रीस मगर र स्वयं सुदिप सिंजाली मगरले शब्द र स्वर भरेका छन् । यो गितको निर्देशक दिप गुरुङले गरेका हुन् । एरेन्ज प्रसाद खप्तरी मगर को नै रहेको  गितको मोड्लिङमा रुपेस आले मगर, अन्जु गुरुङ सन्जना बुढा र टेक गुरुङ लगायत कलाकारहरु रहेका छन् ।

हरेक हिसाबले राम्रो बनेको याे मौलिक झ्याउरे गित हेर्न र सुन्नको लागि युट्युबमा गएर ‘ Sudip Sinjali Magar ‘ टाइप गरि सुन्न र हेर्न सकिनेछ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

नवराज विक हत्यामा संलग्न २३ जनालाई जन्मकैद, प्रेमिकालाई जेल सजाय


TOP