भोर्लेटार खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता समितिको‌ अध्यक्षमा‌ पुन: श्रेष्ठ बिजयी – Sarangi News

सुरज गुरुङ
लमजुङ (भोर्लेटार) भोर्लेटार खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता समितिको‌ निर्वाचनमा पुन: शिवलाल श्रेष्ठ निर्वाचित भएका छन। यस अघिको कोरोनाकाल समेतको गरेर पाँच बर्षे कार्यकालको पदावधि सम्हालेका थिए।

अध्यक्ष शिवलाल श्रेष्ठ र रामकृष्ण कुवंरको प्यानलको‌ प्रतिष्पर्धा रहेको थियो। निर्वाचनमा शिवलाल श्रेष्ठको प्यानलबाट सचिव बाहेक सबैले जित हासिल गरेको छ। अध्यक्ष रामकृष्ण कुंवरको प्यानलबाट सचिव पदले मात्र जित हासिल गरेको छ। ८४० उपभोक्ता रहेको उपभोक्ता समितिको निर्वाचनमा ६१० मत खसेको थियो।

अध्यक्षमा शिवलाल श्रेष्ठले ३६४ मत र निकटतम प्रतिद्वन्द्वी रामकृष्ण कुंवरले २२९ मत, उपाध्यक्ष पदमा ज्ञानराज मल्लले ३०६ मत निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नर बहादुर दुराले २५७ मत महिला उपाध्यक्षमा यशोदा न्यौपानेले ४०१ मत र निकटतम प्रतिद्वन्द्वी पुर्णिमा देवी रानाभाट घर्तीले १८३ मत सचिव पदमा सरोज पौडेलले ३२९ मत र निकटतम प्रतिद्वन्द्वी गेह बहादुर बिकले २५१ मत कोषाध्यक्ष रमेश घिमिरेले २९५ मत र निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कुम बहादुर गुरुङ धिंगलले २८१ मत खुला सदस्य तर्फ विकासराज पौडेलले ३७२ मत र निकटतम प्रतिद्वन्द्वी बुद्दि बहादुर क्षेत्रीले २०२ मत र महिला सदस्यमा गिता कुमारी गुरुङले ३१८ र निकटतम प्रतिद्वन्द्वी रुपा नेपालीले २५९ मत प्राप्त गरेका थिए।

निर्वाचित उमेदवारहरुलाई बधाई सहित सफल कार्यकालको शुभकामना दिदै निर्वाचन अधिकृत रामकृष्ण घिमिरे ज्यूले प्रमाण पत्र वितरण गर्नुभएको थियो।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

नवराज विक हत्यामा संलग्न २३ जनालाई जन्मकैद, प्रेमिकालाई जेल सजाय


TOP