सार्दिखोला सहकारीको सेवाकेन्द्र खोरामुखमा – Sarangi News

पोखरा । माछापुच्छ्रे गाउँपालिका वडा नं. २ मा प्रधान कार्यालय रहेको सार्दिखोला बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले एक समारोह आयोजना गरी माछापुच्छे गाउँपालिका वडा नं ८, खोरामुखमा सेवा केन्द्रको समुद्घाटन गरेको छ ।
उक्त कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि माछापुच्छ्रे गाउँपालिका उपाध्यक्ष सिता अधिकारीले सेवाकेन्द्रको उद्घाटन गर्दै सहकारीले पुर्याएको सेवाको मुक्त कण्ठले प्रशंसा गर्नुभयो । मन्तव्यका क्रममा उहाँले गाउँपालिका भरि भएका सहकारीको अनुगमनको क्रममा यस सार्दिखोला बचत तथा ऋण सहकारी संस्था उत्कृष्ट रहेको पाईएको र सहकारीको प्राण नै बचत भएकाले सदस्यहरुलाई नियमित बचत गर्न आग्रह गर्नुभएको थियो ।

माछापुच्छ्रे गाउँपालिकाभरि कार्य क्षेत्र रहेको सो सहकारीले सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत त्यस भेगमा वातवरणीय सरसफाइ, रक्तदान, कृषकलाई बिउ बीजन वितरण, छात्रवृत्ति प्रदान तथा स्टेशनरी वितरण जस्ता रचनात्मक कार्यक्रम गर्दै आएको छ । उक्त अवसरमा समेत सहकारीले शहीद हरि प्रसाद आधारभुत माविमा अध्ययनरत दुई जना छात्रछात्रालाई जनही ५ हजारका दरले छात्रवृत्ति प्रदान गरेको सहकारीका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत गोबिन्द राज आचार्यले जानकारी दिनुभयो । सहकारीका अध्यक्ष सर्वजीत गुरुङको अध्यक्षतामा सम्पन्न उक्त कार्यक्रममा संस्था प्रवद्र्धन तथा खोज बिशेष समितिका संयोजक सन्तोष आचार्यले स्वागत मन्तब्य प्रस्तुत गर्नुभएको थियो तथा समाजसेवीहरु अप्सरा गौतम लामिछाने, जितबहादुर क्षेत्री, दुर्गाबहादुर गुरुङ र बलराम रानाभाटले शुभकामना मन्तव्य राख्नु भएको थियो भने सञ्चालन संस्थाका सचिव रामप्रसाद आचार्यले गर्नु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

नवराज विक हत्यामा संलग्न २३ जनालाई जन्मकैद, प्रेमिकालाई जेल सजाय


TOP