बरेङ गाउपालिका भित्रका १२ वटा बालविकास केन्द्रहरुमा स्मार्ट टिभि जडान – Sarangi News

बागलुङ । बरेङ गाउँपालिकाले पालिका भित्रका बालविकास केन्द्रहरुमा स्मार्ट टिभि जडान गरेको छ ।
बुधबार गाउँपालिकाको शिक्षा शाखाले गाउँपालिका भित्रका १२ वटा बाल विकास केन्द्रहरुमा पुगेर स्मार्ट टिभि जडान गरेको हो ।


प्रविधिमैत्री शिक्षण सिकाई अवलम्वन गर्ने,प्रविधिको उच्चतम प्रयोग मार्फत व्यवहारिक सिकाई प्राप्त गर्ने , सिकाई र प्रविधि सगंसगैं विद्यालय शिक्षाको लागी क्षमतावान बालबालिका तयार गर्ने लक्ष्य सहित सो केन्द्रहरुमा स्मार्ट टिभि जडान गरिएको गाउँपालिकाका शिक्षा अधिकृत सुर्य प्रसाद शर्माले जानकारी दिनुभयो ।


बरेङ गाउँपालिका भित्रका धुल्लुलिउँवा माध्यमिक विद्यालय,नेपाल कर्तव्य पालन प्राथमिक विद्यालय,मंगलमय नेपाल तारा प्राथमिक विद्यालय,हुग्दिशिर प्राथमिक विद्यालय,बराहकोट प्राथमिक विद्यालय,शारदा माध्यमिक विद्यालय बालविकास आधारभुत विद्यालय,ज्ञानोदय आधारभुत विद्यालय,धनज्योति प्राथमिक विद्यालय,जनकल्याण प्राथमिक विद्यालय, सल्यानसुखौरा माध्यमिक विद्यालय र शिवालय प्राथमिक विद्यालयमा स्मार्ट टिभि जडान गरी बालशिक्षकलाई प्राविधिक सहित अभिमुखिकरण समेत गरिएको शिक्षा अधिकृत शर्माले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

नवराज विक हत्यामा संलग्न २३ जनालाई जन्मकैद, प्रेमिकालाई जेल सजाय


TOP