मध्यनेपाल-पोखरा सम्पर्क समाजमा पौडेल – Sarangi News

पोखरा । लमजुङको मध्यनेपाल नगरपालिकाबाट  पोखरा क्षेत्रमा बसोबास गर्दै आएका व्यक्तिहरूको शनिबार पोखरामा सम्पन्न भेलाले मध्यनेपाल-पोखरा सम्पर्क समाज गठन गरेको छ ।

मध्यनेपाल-६, भोर्लेटारका घर भई हाल पोखरा- ९, न्युरोड निवासी  रामबहादुर पौडेलको अध्यक्षतामा १३ सदस्यीय तदर्थ समिति गठन गरिएको हो । समितिको उपाध्यक्षमा गोकर्णप्रसाद रेग्मी, सचिवमा महेन्द्रमणि पौडेल, कोषाध्यक्षमा पुष्पा गुरुङ र सहसचिवमा भुवन ढकाल रहेका छन् । यस्तै सदस्यहरूमा विष्णु घिमिरे, राधेश्याम जोशी, रुपिन्द्र प्रभावी जोशी, बिजी गुरुङ, सीता घिमिरे, इन्दिरा रेग्मी, कमला पौडेल र दोर्जे दुरा रहेका छन् ।

सोही भेलाले पारसमणि पौडेल, रमेशकुमार पाण्डे,  उदयप्रसाद घिमिरे, बाबुराम रानाभाट, रत्नमान गुरुङ, भूपालजङ कुँवर, विष्णुराज पराजुली, कृष्णप्रसाद अधिकारी  र प्रकाशमणि रेग्मी रहेको ९ सदस्यीय सल्लाहकार समिति पनि गठन गरेको छ ।

समितिले बढीमा १ वर्षभित्र साधारणसभा सम्पन्न गरी अर्को समिति गठन गर्ने समेत निर्णय गरेको सचिव महेन्द्रमणि पौडेलले जानकारी दिए । उनका अनुसार मध्यनेपाल नगरपालिकाका १० ओटै वडाहरूबाट कास्की तथा पोखरा आई बसोबास गर्नेहरूको बिचमा भाइचारा सम्बन्ध सुमधुर गर्ने मुख्य उद्देश्य रहेको छ । समाज दर्ता प्रक्रियामा गइसकेको पनि पौडेलले जनाए ।

यसैगरी  संस्थाको प्रस्तावित विधानअनुसार संरक्षक सदस्य बन्नको लागि रु. २० हजार तिर्नुपर्ने प्रावधान राखिएको छ । रामहरि पौडेल तथा अन्जनादेवी घिमिरे पौडेलको दम्पतिलाई पहिलो संरक्षक सदस्यता प्रदान गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

जन्माष्टमीको अवसरमा आयोजित तिज गित प्रतियोगितामा नारायणी आमा समूह प्रथम

कास्कीमा शिक्षक आन्दोलन परिचालन समिति गठन

तिज फूटबल प्रतियोगिता भोर्लेटारमा ३२ टिम।

ग्लोबल कलिजियटमा विद्यार्थी स्वागत

मुनु स्मृति तिज गीत प्रतियोगितामा अमाजु बुहारी समूह सिम्पानी प्रथम।

हिजो देखिको बर्षाको कारण मध्यपहाडी अवरुद्द।


TOP