पौडीका राष्ट्रिय खेलाडी सलिप श्रेष्ठलाई अमेरिकी युनिभर्सिटीको पूर्ण छात्रवृत्ति – Sarangi News

पोखरा । पौडीका राष्ट्रिय खेलाडी सलिप श्रेष्ठलाई अमेरिकाको मिसिसिपी राज्यअन्तर्गत रहेको ‘द युनिभर्सिटी अफ साउथर्न मिसिसिपी’ ले पूर्ण छात्रवृत्ति प्रदान गरेको छ । छात्रवृत्ति पाएपछि उनी कम्प्युटर साइन्समा स्नातक तह अध्ययनका लागि त्यसतर्फ लाग्ने तयारीमा रहेका छन् । उनलाई युनिभर्सिटीले खान बस्नको लागि  पनि  निःशुल्क सुविधा  प्रदान गरेको उनका बुबा साहित्यकार दीपक समीपले जानकारी दिए ।

वि. सं. २०६१ साल कार्तिक ४ गते पोखरामा जन्मिएका सलिप श्रेष्ठको पुर्ख्यौली घर मध्यनेपाल नगरपालिका, वडा नम्बर ३,  सोतीपसल, लमजुङ हो । हाल उनी  प्रगतिटोल, चाउथे, पोखरामा  स्थायी बसोबास गरिरहेका छन् ।

उनले कन्चनजङ्घा बोर्डिङ स्कुल, फूलबारी  पोखरामा नर्सरी, कास्की मोर्डनाइज्ड एकेडमी, चाउथे पोखरामा एलकेजीदेखि कक्षा ३ सम्म र कक्षा ४ देखि  कक्षा १२ सम्म गण्डकी बोर्डिङ स्कुल लामाचौर पोखरामा अध्य्यन गरेका हुन् ।

कास्की  जिल्ला र गण्डकी प्रदेशमा पौडीमा उकृष्ट  भई विभिन्न पदक विजेता  उनी आठौं र नवौं राष्ट्रिय  खेलकुद प्रतियोगिता सहभागी भएका थिए । अध्ययनका लागि अमेरिकी भिजा प्राप्त गरिसकेका उनी यही आउँदो अगष्ट महिनामा  अमेरिका प्रस्थान गर्ने छन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

जन्माष्टमीको अवसरमा आयोजित तिज गित प्रतियोगितामा नारायणी आमा समूह प्रथम

कास्कीमा शिक्षक आन्दोलन परिचालन समिति गठन

तिज फूटबल प्रतियोगिता भोर्लेटारमा ३२ टिम।

ग्लोबल कलिजियटमा विद्यार्थी स्वागत

मुनु स्मृति तिज गीत प्रतियोगितामा अमाजु बुहारी समूह सिम्पानी प्रथम।

हिजो देखिको बर्षाको कारण मध्यपहाडी अवरुद्द।


TOP