पोल्याङमा सवारी दुर्घटना मोटर साईकल चालक र सवार गम्भीर घाईते। – Sarangi News

कास्की। कास्कीको रुपा गाउपालिका ३ पोल्याङयाङ्गमा सवारि दुर्घटना भएको छ। लेखनाथ यातयातको पोखरा देखि आउदै गरेको ग १ ख ७६८६ नम्बरको बस र बिपरीत दिशाबाट आउदै गरेको ग १५ प ८४८३ नम्बरको मोटर साईकल आपसमा ठोकिदा दुर्घटना भएको हो। बिहान करीब ७:३० बजे भएको दुर्घटनामा मध्यनेपाल नगरपालिका वडा नं ६ लमजुङ निवासी बिपेन्द्र बिक बर्ष २१ र बिबेक बिक बर्ष २४ रहेको प्रहरी स्रोतले जनाए। घाइतेहरुमा विवेक बिकको अवस्था चिन्ताजनक रहेको छ। बसमा सवार साबित्री अधिकारीको भनाई अनुसार मोटर साईकल अत्यधिक गतिमा भएको कारण दुर्घटना भएको बताएकि थिइन।

बस चालक विशाल गुरुङ, बस र मोटरसाईकललाई प्रहरिले नियन्त्रणमा लिई आवश्यक अनुसन्धान भैरहेको साथै घाइते दुबैजनालाई पश्चिमान्चल क्षेत्रीय अस्पताल पोखरा पठाईएको डाँडाको नाँकका प्रहरी प्रमुख डिएसपि प्रकाश दाहालले जानाकारी गराउनु भएको छ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

महाशिवरात्रीको अवसरमा करापुटार धार्मिक तथा साँस्कृतिक महोत्सव फाल्गुण २० देखी २९ सम्म।

मध्यनेपाल नगरपालिकाको १४ औ हिउदे अधिवेसन सम्पन्न, फोटो तथा भिडियोहरु सहित,

भोर्लेटारमा बृहत रक्तदान सम्पन्न ४८ युनिट रगत संकलन।

गोर्खाकालिकाको भलिबलको उपाधि रूपाकोट मुस्लिम समाजलाई

पोखरामा मनाइयो मुक्तक दिवस, उषा शेरचनलाई राष्ट्रिय मुक्तक पुरस्कार दिइने

शुभकामना ईशानेश्वर माविलाई ! (कविता)


TOP