जनप्रिय माविमा जिल्लास्तरीय कविता  प्रतियोगिता सम्पन्न – Sarangi News

पोखरा । नेपाल रेडक्रस सोसाइटी कास्की शाखाको आयोजना तथा नेपाल युबा रेडक्रस सर्कल जनप्रिय माबि सिमलचौरको ब्यबस्थापनका जिल्ला स्तरिय कबिता प्रतियोगिता गण्डकी बिश्वबिद्यालयका कुलपति गणेशमान गुरुङ को प्रमुख आतिथ्यता साथै नेरेशो जिल्ला शाखाका सभापति  दण्डराज शर्मा,मन्त्री सुरेन्द्र गुरुङ ,कार्यालय प्रमुख मोहन सिंह खड्का,जुनियार युवा समिति संयोजक रमेश भण्डारी ले उपस्थित प्रतिस्पर्धी हरुलाई शुभकामना प्रदान गर्नु भएको थियो ।

कार्य समिति सदस्य  कार्यसमिति सदस्य हरु, समितिका सदस्यहरु, बिद्यालयका प्र अ एबम् शिक्षक ,, शिक्षक नायकहरु को उपस्थितिमा सम्पन्न भएको छ । जिल्ला भरी बाट ३२ सर्कल हरुको सहभागी रहेको थियो। उक्त कार्यक्रममा प्रथम करुणानिधि मा बि , दृतिय बिन्देश्वरि माबि, तृतिय पोखरा आदर्श माबि, सान्त्वना पुरस्कार अंमरसिह माबि  ले  क्रमश रु ५०००,४०००,३००० र १००० नगद र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका थिए। विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम सहित सम्पन्न भएको उक्त कार्यक्रम युवा रेडक्रस सर्कल जनप्रिय मा वि का सभापति को अध्यक्ष ता मा सम्पन्न उक्त कार्यक्रम को सञ्चालन शिक्षक नायक श्रीकान्त पाैडेल ले गरेका थिए।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

बुद्ध आविमा पाहार ट्रसको स्थलगत अध्ययन, ८ कोठे अत्याधुनिक विद्यालय भवन बन्दै !

भोर्लेटारमा एक दिने स्वास्थ्य सिविर सम्पन्न।

बुद्ध आविमा जुनियर रेडक्रस सर्कल गठन तथा रेडक्रस अभिमुखिकरण सम्पन्न

सामाजिक बुुद्धिमत्ता : सम्बन्धको ‘मेटामफोर्सिस’

शिक्षक : गड पाटिक्ल्स वा पथप्रदर्शक ?

भोर्लेटारमा प्रथम वसन्त स्‍मृति भेटरान्स कप शुरु।


TOP