ईप्रका भोर्लेटारका प्रमुख ईन्स्पेक्टर पचभैयाको सरुवा। – Sarangi News

भोर्लेटार। मध्यनेपाल नगरपालिका भोर्लेटार ईप्रका प्रमुख ईन्स्पेक्टर लक्ष्मण पचभैयाको बाराको सिमरा ईप्रकामा सरुवा आएको छ।

२०७९ बैशाख ७ गते जिल्ला प्रहरी कार्यलय पाल्पाबाट रवाना लिएर आउनु भएका पचभैया एक बर्ष कार्यकाल पूरा गरेर २०८० भदौ ४ गतेको रवाना लिएर जादैछन। आउदा आउदै स्थनिय तहको निर्वाचनमा परेका बिना धादली र कुनै पनि घटना चुनाव गराउन सफल र अहिलेसम्मकामा भोर्लेटारको सफल ईन्स्पेक्टर हुन । विशेष गरेर चुनाव लमजुङ “ख”को क्षेत्र भोर्लेटारमा चुनावी माहोललाई बिगतका बर्षहरुको घट्नालाई हेर्दा ईन्स्पेक्टर पचभैयाको ईन्ट्री सहितको पहिलो काम नै चुनावमा कुनै घटाना नभै शान्तीपुर्ण रुपमा सम्पन्न गर्न सफल भएको थियो।

असईबाट २०७४ जेष्ठ ७ मा खुल्ला प्रतिष्पर्धाबाट नाम निकाल्न सफल पचभैया असई हुँदा २०७२ देखि २०७४ सम्म सदरमुकाम बेशिशहरमा नै कार्यरत थिए।

भोर्लेटार क्षेत्रको शान्ती सुरक्षा र अमन चयनमा पचभैयाको अहम भुमिका रहेको स्थानिय जनप्रतिनिधी तथा समाज सेविहरु बताउछन। शान्त स्वभावका ईमान्दार अफिसरका रुपमा सफल ईन्स्पेक्टर भनेर मध्यनेपाल नगरपालिकाका जनताहरुले मानेको पाइन्छ। ईन्स्पेक्टर पचभैयाको स्थानमा ईप्रका भोर्लेटारको प्रमुख ईन्स्पेक्टर राजाराम खडका आउने भएका छन।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

जन्माष्टमीको अवसरमा आयोजित तिज गित प्रतियोगितामा नारायणी आमा समूह प्रथम

कास्कीमा शिक्षक आन्दोलन परिचालन समिति गठन

तिज फूटबल प्रतियोगिता भोर्लेटारमा ३२ टिम।

ग्लोबल कलिजियटमा विद्यार्थी स्वागत

मुनु स्मृति तिज गीत प्रतियोगितामा अमाजु बुहारी समूह सिम्पानी प्रथम।

हिजो देखिको बर्षाको कारण मध्यपहाडी अवरुद्द।


TOP