कैलाली जनपुस्तकालयद्वारा कविता प्रतियोगिता – Sarangi News

कैलाली । कैलालीको धनगढीस्थित कैलाली जनपुस्तकालयले शनिबार सम्पन्न गरेको अन्तरविद्यालय कविता प्रतियोगितामा दुर्गालक्ष्मी नमुना मावि, अत्तरियाकी नितिका अवस्थी प्रथम भएकी छन् ।

१६ औँ राष्ट्रिय पुस्तकालय दिवसको सन्दर्भ पारेर आयोजना गरिएको प्रतियोगितामा १६ विद्यालयका ३० प्रतियोगीले भाग लिएका थिए । प्रतियोगितामा सैनिक आवासीय महाविद्यालय, तेघरीकी पुष्पा रोकाया र दुर्गालक्ष्मी नमुना माविकी भूमिका भट्ट क्रमशः द्वितीय र तृतीय तथा कैलाली मोडेल स्कुल, धनगढीकी प्राश्ना सुवेदी र अक्सफोर्ड मावि, धनगढीका प्रदिप नेपाली सान्त्वना भए ।

पुस्तकालयका अध्यक्ष टिएन जोशीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि सुदूरपश्चिम प्रदेशका पूर्व सामाजिक विकास राज्यमन्त्री टेकबहादुर रैकाले पुस्तकालयले असल संस्कार र शिक्षा प्रवाह गरिरहेको भन्दै खुसी व्यक्त गरे । अध्यक्ष जोशीले कैलाली जनपुस्तकालयलाई सुदूरपश्चिमकै स्मार्ट लाइब्रेरीका रूपमा विकास गर्ने गरी अघि बढेको जानकारी दिए ।

कार्यक्रम संयोजक हर्क बोहराले पठन संस्कृतिको विकास गर्न यस्ता सिर्जनात्मक कार्यक्रमहरू गरिनुपर्नेमा जोड दिए । विजेताहरूलाई पुस्तकालय दिवस मूल समारोहका अवसरमा भदौ १५ गते पुरस्कार प्रदान गरिने जानकारी संयोजक बोहराले दिए ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

जन्माष्टमीको अवसरमा आयोजित तिज गित प्रतियोगितामा नारायणी आमा समूह प्रथम

कास्कीमा शिक्षक आन्दोलन परिचालन समिति गठन

तिज फूटबल प्रतियोगिता भोर्लेटारमा ३२ टिम।

ग्लोबल कलिजियटमा विद्यार्थी स्वागत

मुनु स्मृति तिज गीत प्रतियोगितामा अमाजु बुहारी समूह सिम्पानी प्रथम।

हिजो देखिको बर्षाको कारण मध्यपहाडी अवरुद्द।


TOP