ईप्रका भोर्लेटारमा प्रवचन तथा योग अभ्यास सम्पन्न। – Sarangi News

भोर्लेटार, लमजुङ। असोज ३० गतेको ६८ औ प्रहरी दिवसलाई लक्षित गर्दै ईलाका प्रहरी कार्यालय भोर्लेटारमा कार्यरत प्रहरी कर्मचारीहरुलाई प्रवचन तथा योग अभ्यास कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । आज शनिबार बिहान ब्रम्हकुमारी ईश्वरीय राजयोग केन्द्र भोर्लेटारले ईलाका प्रहरी कार्यालय भोर्लेटारमा कार्यारत प्रहरी कर्मचारीहरुलाई प्रवचन तथा योगाभ्यास गरेको थियो ।

सो कार्यक्रममा ब्रम्हकुमारी ईश्वरीय राजयोग केन्द्रकी सदस्य रेश्मा गिरीद्वारा सकारात्मक सोज, तनाव व्यवस्थापन, असल विचार, खुशी हुने विधि, नैतिकता, सत्कर्म, सादा जीवन ,योगाका प्रकार र अभ्यास सम्बन्धी विविध विषयमा प्रकाश पारी अन्तमा विजया दशमी, दिपावली र छठ पर्वको शुभकामना आदन प्रदान गरी कार्यक्रम सम्पन्न भएको ईप्रका भोर्लेटारका प्रहरी निरिक्षक राजाराम खडकाले बताए।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

नवराज विक हत्यामा संलग्न २३ जनालाई जन्मकैद, प्रेमिकालाई जेल सजाय


TOP