लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा। – Sarangi News

लमजुङ। लमजुङ सुन्दरबजारका अमित रसाईली द भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटल राउण्डमा प्रवेश गरेका छ्न। चर्चित गाएक सुजन चापागाईको गाला पुक्क बोलको गित गाएका अमितलाई अन्तिममा प्रमोद खरेलले बज गरेर लिएका थिए। बज गरेपश्चात जज प्रमोदले भनेका थिए मैले अमितको भविश्य राम्रो देखेँ र छोड्न नहुने बताउदै बज गरेको बताएका थिए।

२२ वर्षीय अमीत रसाइली बुवा अशोक बिश्वकर्मा र आमा सीता बिश्वकर्माका छोरा हुन। लमजुङको सुन्दरबजार नगरपालिका ७, तल्लो बजारका रसाइली चितवनस्थित कृषि तथा वन विज्ञान अध्ययन संस्थानमा बीएससी फरेष्ट्री तेस्रो वर्षमा अध्ययनरत हुनुहुन्छ । कक्षा ६–७ मा पढ्दादेखि साथीभाइको राम्रो प्रतिक्रियाले गायन क्षेत्रलाई अगाडि बढाउनुभएका अमितले कक्षा ९ मा हुँदा लमजुङ आइडलमा भाग लिएर जित हासिल गरेको बताए। साथै ब्याटल राउण्डमा कोच प्रमिदको सहयोगले अगाडि बढ्न सक्छु भन्ने बताए।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

प्रथम वसन्त स्‍मृति कपको उपाधी करापुटार भेटरान्सलाई।

बुद्ध आविमा पाहार ट्रसको स्थलगत अध्ययन, ८ कोठे अत्याधुनिक विद्यालय भवन बन्दै !

भोर्लेटारमा एक दिने स्वास्थ्य सिविर सम्पन्न।

भोर्लेटारमा प्रथम वसन्त स्‍मृति भेटरान्स कप शुरु।

बुद्ध आविमा जुनियर रेडक्रस सर्कल गठन तथा रेडक्रस अभिमुखिकरण सम्पन्न

सामाजिक बुुद्धिमत्ता : सम्बन्धको ‘मेटामफोर्सिस’


TOP