लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा। – Sarangi News

लमजुङ। लमजुङ सुन्दरबजारका अमित रसाईली द भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटल राउण्डमा प्रवेश गरेका छ्न। चर्चित गाएक सुजन चापागाईको गाला पुक्क बोलको गित गाएका अमितलाई अन्तिममा प्रमोद खरेलले बज गरेर लिएका थिए। बज गरेपश्चात जज प्रमोदले भनेका थिए मैले अमितको भविश्य राम्रो देखेँ र छोड्न नहुने बताउदै बज गरेको बताएका थिए।

२२ वर्षीय अमीत रसाइली बुवा अशोक बिश्वकर्मा र आमा सीता बिश्वकर्माका छोरा हुन। लमजुङको सुन्दरबजार नगरपालिका ७, तल्लो बजारका रसाइली चितवनस्थित कृषि तथा वन विज्ञान अध्ययन संस्थानमा बीएससी फरेष्ट्री तेस्रो वर्षमा अध्ययनरत हुनुहुन्छ । कक्षा ६–७ मा पढ्दादेखि साथीभाइको राम्रो प्रतिक्रियाले गायन क्षेत्रलाई अगाडि बढाउनुभएका अमितले कक्षा ९ मा हुँदा लमजुङ आइडलमा भाग लिएर जित हासिल गरेको बताए। साथै ब्याटल राउण्डमा कोच प्रमिदको सहयोगले अगाडि बढ्न सक्छु भन्ने बताए।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

नवराज विक हत्यामा संलग्न २३ जनालाई जन्मकैद, प्रेमिकालाई जेल सजाय


TOP