विपद्मा सहारा:आगालागि पीडित् फगामीलाई आमाहरुको नगद र खाद्यन्न सहयोग – Sarangi News

प्रकाश अधिकारी,

म्याग्दी । घरमा आगलागि भएर बेसहारा भएका चित्र बहादुर फगामीलाई भराेसा मिलेको छ ।

म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका ५ मगरदाङ्ग स्थित फगामीको घरमा गत ३० गते मध्यराती घरमा आगलागि भएको थियो । आगलागिहुँदा पुरै घर जलेर नष्ट हुँदा बेसहारा हुनभएका फागामीको स्थानिय मगरदाङ्ग आमा समुह सहारा बनेको छ । आमा समुहको सक्रियतामा करिब ३४ हजार नगद र ५ मुरी खाद्यन्न, लत्ताकपडा, भाडाकुँडा र तरकारी सहयोग गरिएको आमा समुहले जनाएको छ ।

आमा समुहका सदस्यहरुले गाँउगाँउ पुगेर सहयोग संकलन गरि हस्तान्तरण गरेका छन् । समुहले ३३,८२० नगद र ४ मुरी १९ पाथी खाद्यन्न, तरकारी,आलु, गेडागुडी, भाडाँकुडा र लत्ताकपडा सहयोग गरेको सचिव सुनिता पाइजा पुनले जानकारी दिनुभयो ।

विपद्को बेला सहार बन्न सक्नुनै मानवियता भएको भन्दै आमाहरु सहयोग संकलन गरिरहेका छन् । उनिहरुले देश विदेशमा रहेन दाङ्गालीहरुलाई सहयोगको अपिल समेत गरेका छन् । सहयोग गर्न चाहने महानुभावहरुले मोबाइल नम्बर ९८६७८८६४८६ र ९८४९३३३२६० मा सम्पर्क गर्न सकिने आमा समुहले जनाएको छ ।

सहयोग लिएर गएका आमाहरुलाई चित्रको परिबारले धन्यबाद ज्ञापन गरेको छ भने समुहले सहयोगी मनहरुप्रति कृतज्ञाता प्रकट गरेको छ ।सहयोग दाताको नामावली तल उल्लेखित गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

प्रथम वसन्त स्‍मृति कपको उपाधी करापुटार भेटरान्सलाई।

बुद्ध आविमा पाहार ट्रसको स्थलगत अध्ययन, ८ कोठे अत्याधुनिक विद्यालय भवन बन्दै !

भोर्लेटारमा एक दिने स्वास्थ्य सिविर सम्पन्न।

भोर्लेटारमा प्रथम वसन्त स्‍मृति भेटरान्स कप शुरु।

बुद्ध आविमा जुनियर रेडक्रस सर्कल गठन तथा रेडक्रस अभिमुखिकरण सम्पन्न

सामाजिक बुुद्धिमत्ता : सम्बन्धको ‘मेटामफोर्सिस’


TOP