अन्नपुर्ण गाउपालिकाले बजार अनुगमन र भत्ता बितरण। – Sarangi News

कास्की। अन्नपुर्ण गाउपालिकाले दशै तथा तिहारलाई लक्षित गर्दै बजार अनुगमन र भत्ता बितरण गरेको छ।

कार्तिक २ र ३ गते बजार अनुगमन र मिति गुज्रिएको खाद्यान्न नष्ट नागडाँडा, काँडे, लुम्ले , नयाँपुल बजार क्षेत्रमा र वडा ४ सल्यान गाउमा गाउपालिका अध्यक्ष बिष्णु बहादुर केसिको उपस्थितिमा गरिएको थियो। अशक्त र वृदाहरुलाई घर घरमा पुगेर भत्ता बितरण गर्ने कार्यले बैक पुगेर लाईन बस्ने र आवत जावतमा झेल्न पर्ने समस्याबाट मुक्त भएको स्थानिय सल्यान बासिले बताउछन।

त्यस्तै उपभोक्ताहरुको गुनासो र बजार क्षेत्रमा हुनसक्ने शंकास्पद गतिविधिलाई ध्यानमा राखी अन्नपूर्णबासी आम उपभोक्ताहरुको हितलाई मध्येनजर गर्दै बजार अनुगमन गरिएको र  बजार अनुगमनको क्रममा भेटिएका कमि कमजोरीहरुलाई सच्याउनको लागी व्यापारी-ब्यवसायिहरुलाइ चेतावनी दिदै थालिएको अनुगमनको क्रममा भेटिएको म्याद नाघेको तथा खान अयोग्य खाद्य सामानहरु जफत गरि नष्ट गरिएको थियो

गाउँ पालिका अध्यक्ष केसी, वडा अध्यक्ष आइन्दल गुरुङ , वडा सदस्य मन बहादुर गुरुङ ( सन्तोष ), प्रहरि र Nic Asia बैंकको समन्वयमा घर घरमा गएर भत्ता वितरण गरिएको वडा सदस्य मन बहादुर गुरुङले सारंगी न्युजलाई बताए।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

प्रथम वसन्त स्‍मृति कपको उपाधी करापुटार भेटरान्सलाई।

बुद्ध आविमा पाहार ट्रसको स्थलगत अध्ययन, ८ कोठे अत्याधुनिक विद्यालय भवन बन्दै !

भोर्लेटारमा एक दिने स्वास्थ्य सिविर सम्पन्न।

भोर्लेटारमा प्रथम वसन्त स्‍मृति भेटरान्स कप शुरु।

बुद्ध आविमा जुनियर रेडक्रस सर्कल गठन तथा रेडक्रस अभिमुखिकरण सम्पन्न

सामाजिक बुुद्धिमत्ता : सम्बन्धको ‘मेटामफोर्सिस’


TOP