उध्योग बाणिज्य संघ भोर्लेटार ईकाइको अध्यक्षमा पौडेल सर्वसम्मत। – Sarangi News

लमजुङ। उध्योग बाणिज्य संघ भोर्लेटार ईकाईको अध्यक्षमा सरोज पौडेल सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन। दुई कार्यकाल सचिब पदमा निर्वाचित पौडेलले यसपाली अध्यक्षमा बाजि मार्न सफल भएको छ। पौडेल भोर्लेटारका सफल युवा ब्यबसायिमा गनिन्छन, त्यति मात्र नभै समाज सेवा, राजनैतिक क्षेत्र लगायत हरेक क्षेत्रमा सफल ब्यक्तिमा गनिन्छन।

आज पौष १० गते भोर्लेटारमा भएको ईकाई भेलाले पौडेल लगायतका अन्य सदस्यमा समेत सर्व सम्मत भएका छन। उपाध्यक्षमा अम्बिका पोख्रेल , सचिवमा निर्दोष घिमिरे, कोषाध्यक्षमा उमेश अधिकारी, सदस्यहरु अनिल रानाभाट, राम बहादुर बिक,सुशील अधिकारी, अयेदा खातुन र अब्बुदिन मिँया सर्वसम्मत चयन भएका हुन।

लउबा का सदस्य डिल्लीराम भारतिको प्रमुख आतिथ्यमा भएको भेलामा वडा नं ६ का वडा अध्यक्ष बिष्णु भक्त पौडेल एवम भोर्लेटारका समाजसेविहरु, राजनैतिक दलका नेताहरु र व्यवसायिहरुको उपस्थिती रहेको थियो। प्रमुख अतिथि भारतिले सर्वसम्मत निर्वाचित सबैलाई बधाई सहित प्रमाण पत्र हस्तान्तरण गर्दै सफल कार्यकालको शुभकामना दिनु भएको थियो। नव निर्वाचित अध्यक्ष पौडेलले बिगतका कमि कमजोरिलाई सुधार्दै अगाडि बढ्ने प्रतिबद्दता समेत जाहेर गरेका छन।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

महाशिवरात्रीको अवसरमा करापुटार धार्मिक तथा साँस्कृतिक महोत्सव फाल्गुण २० देखी २९ सम्म।

मध्यनेपाल नगरपालिकाको १४ औ हिउदे अधिवेसन सम्पन्न, फोटो तथा भिडियोहरु सहित,

भोर्लेटारमा बृहत रक्तदान सम्पन्न ४८ युनिट रगत संकलन।

गोर्खाकालिकाको भलिबलको उपाधि रूपाकोट मुस्लिम समाजलाई

पोखरामा मनाइयो मुक्तक दिवस, उषा शेरचनलाई राष्ट्रिय मुक्तक पुरस्कार दिइने

शुभकामना ईशानेश्वर माविलाई ! (कविता)


TOP