शान्ति आधारभूत विद्यालयका विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा – Sarangi News

पोखरा । पोखरा-३०, शिशुवास्थित शान्ति आधारभूत विद्यालयमा अध्ययनरत ८५ जना विद्यार्थीलाई बिहिबार न्यानो कपडा वितरण गरिएको छ ।

डा. नेत्रनाथ आचार्य, त्रिवेणी इन्टरनेसनल कलेजका सहायक क्याम्पस प्रमुख डिल्लीराम पौडेल र सोही कलेजका अध्यापक शिवचन्द्र घिमिरेको सहयोगमा कक्षा १ देखि ५ सम्म अध्ययनरत विद्यार्थीहरूलाई स्वेटर वितरण गरिएको हो । कक्षा ८ सम्म सञ्चालित विद्यालयका अन्य विद्यार्थीहरूलाई पनि सहयोगीको खोजी गरी न्यानो कपडा वितरणका लागि पहल गरिने विद्यालयका प्रधानाध्यापक मनिराम कडेलले जानकारी दिए । विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष दुर्गादत्त अधिकारीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा पोखरा महानगरपालिका, शिक्षा महाशाखाका अधिकृत बद्रिनाथ सुवेदीले सहयोगीहरूको सहयोगले सामुदायिक विद्यालयप्रति विद्यार्थीको आकर्षण बढाएको भन्दै दाताहरूलाई धन्यवाद ज्ञापन गरे ।

वडा नम्बर ३० का वडा सदस्य विनोदप्रसाद लामिछानेको प्रमुख आतिथ्यमा भएको कार्यक्रममा सहयोगी डिल्लीराम पौडेलले विद्यार्थीको हितका लागि सहयोगमा निरन्तरता दिने प्रतिबद्धता जनाए । कार्यक्रममा लेखनाथ उद्योग वाणिज्य सङ्घका पूर्व अध्यक्ष लक्ष्मीप्रसाद त्रिपाठी र विद्यालय व्यवस्थापन समितिका सदस्य जीताराम कुसवाहको पनि उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

महाशिवरात्रीको अवसरमा करापुटार धार्मिक तथा साँस्कृतिक महोत्सव फाल्गुण २० देखी २९ सम्म।

मध्यनेपाल नगरपालिकाको १४ औ हिउदे अधिवेसन सम्पन्न, फोटो तथा भिडियोहरु सहित,

भोर्लेटारमा बृहत रक्तदान सम्पन्न ४८ युनिट रगत संकलन।

गोर्खाकालिकाको भलिबलको उपाधि रूपाकोट मुस्लिम समाजलाई

पोखरामा मनाइयो मुक्तक दिवस, उषा शेरचनलाई राष्ट्रिय मुक्तक पुरस्कार दिइने

शुभकामना ईशानेश्वर माविलाई ! (कविता)


TOP