नाई सङ्घद्वारा निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर – Sarangi News

पोखरा । नेपाल नाई सङ्घ, कास्कीले मङ्गलबार पोखरामा निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न गरेको छ ।

पद्म नर्सिङ होम प्रालिको सहयोगमा नाई सङ्घमा आबद्ध सदस्य र नाई सङ्घका परिवारका लागि आयोजित शिविर १५० जनाको स्वास्थ्य परीक्षण गरिएको थियो । अबदेखि पद्म नर्सिङ होमले नाई सङ्घमा आबद्ध सदस्यहरूलाई परिचय पत्रका आधारमा स्वास्थ्य सेवामा २०% छुट दिन समेत सम्झौता भएको बताइएको छ । नाई सङ्घ, कास्कीका अध्यक्ष विजुलाल ठाकुरको अध्यक्षतामा  सम्पन्न कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि नेपाल ट्रेड युनियन गण्डकी प्रदेशका अध्यक्ष मुरारी शर्माले यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिन आग्रह गरे ।

कार्यक्रममा पद्म नर्सिङ होमका प्रबन्ध सञ्चालक नरेन्द्र बास्तोला, ट्रेड युनियन काङ्ग्रेस, कास्कीका उपाध्यक्ष मनिराम कडेल, नाई सङ्घका केन्द्रीय सदस्य लालबाबु ठाकुरले शुभकामना दिएका थिए ।  कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव  रामेश्वर ठाकुरले  गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

महाशिवरात्रीको अवसरमा करापुटार धार्मिक तथा साँस्कृतिक महोत्सव फाल्गुण २० देखी २९ सम्म।

मध्यनेपाल नगरपालिकाको १४ औ हिउदे अधिवेसन सम्पन्न, फोटो तथा भिडियोहरु सहित,

भोर्लेटारमा बृहत रक्तदान सम्पन्न ४८ युनिट रगत संकलन।

गोर्खाकालिकाको भलिबलको उपाधि रूपाकोट मुस्लिम समाजलाई

पोखरामा मनाइयो मुक्तक दिवस, उषा शेरचनलाई राष्ट्रिय मुक्तक पुरस्कार दिइने

शुभकामना ईशानेश्वर माविलाई ! (कविता)


TOP