शान्ति माविद्वारा एकल गायन प्रतियोगिता – Sarangi News

पोखरा । लमजुङको सुन्दरबजार नगरपालिका, कुन्छास्थित शान्ति माविले आयोजना गरेको एकल लोकगीत प्रतियोगितामा जनमन्दिर मावि, मध्यनेपालका भक्तमान विक प्रथम भएका छन् ।

विद्यालय ७१ औँ वार्षिकोत्सव तथा ४७ औँ अभिभावक दिवसका सन्दर्भमा भर्चुअल मोडमा आयोजना गरेको प्रतियोगितामा सौभाग्यसदन माविकी सलिना गोतामे, संस्कृतिसदन माविकी सुजिना भुजेल र कुसुमाकर माविका गणेश परियार क्रमशः द्वितीय, तृतीय र सान्त्वना भए । प्रतियोगितामा २० जनाले भाग लिएका थिए । विजेताले क्रमशः ५, ३ र २ हजार रुपियाँ नगद तथा प्रमाणपत्र पुरस्कार प्राप्त गर्ने छन् ।

विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष भरतराज गौलीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि सुन्दरबजार नगरपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख ठाकुरजी तिवारी रहेका थिए । कार्यक्रममा साहित्यकार रुपिन्द्र प्रभावी र शिक्षक पशुपति न्यौपाने निर्णायक रहेका थिए । प्रधानाध्यापक उत्तम बसेलले स्वागत गरेका कार्यक्रमको संयोजन सहायक प्रधानाध्यापक भरत बसेलले गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

महाशिवरात्रीको अवसरमा करापुटार धार्मिक तथा साँस्कृतिक महोत्सव फाल्गुण २० देखी २९ सम्म।

मध्यनेपाल नगरपालिकाको १४ औ हिउदे अधिवेसन सम्पन्न, फोटो तथा भिडियोहरु सहित,

भोर्लेटारमा बृहत रक्तदान सम्पन्न ४८ युनिट रगत संकलन।

गोर्खाकालिकाको भलिबलको उपाधि रूपाकोट मुस्लिम समाजलाई

पोखरामा मनाइयो मुक्तक दिवस, उषा शेरचनलाई राष्ट्रिय मुक्तक पुरस्कार दिइने

शुभकामना ईशानेश्वर माविलाई ! (कविता)


TOP