यसै त गर्मी, त्यसमाथि नम्रता मल्लको फोटोसुट ! – Sarangi News

काठमाडौं । खेसरीलाल यादवकी नायिका नम्रता मल्ल अहिले इन्टरनेटमा निकै चर्चामा आएकी छिन् । ‘दो घुंट’ गीतको सफलतापछि जताततै नम्रताको नाम चलेको छ । अहिले अवस्था यस्तो छ कि मानिसहरु अभिनेत्रीको एक एक पोस्टको प्रतिक्षामा छन् । यदि तपाई साँच्चै नम्रताको पोस्टको प्रतिक्षामा हुनुहुन्छ भने तपाईको इच्छा पूरा भएको छ भन्ने बुझ्नुहोस् ।

केही दिनयता नम्रता मल्ल दुबईमा छुट्टी मनाउन व्यस्त छिन् । नम्रताले छुट्टी मनाउने क्रममा पल पल पल फ्यानसँग अपडेट सेयर गरिरहेकी छिन् । एकपटक फेरि अभिनेत्रीले दुबईबाट सुपर सिजलिंग फोटोहरू अपडेट गरेकी छिन्। तस्बिरमा नम्रता मल्लले कालो मोनोकिनीमा सुनौलो फ्रेमको कालो सनग्लास लगाएकी छिन् । जसमा उनको जोश पनि प्रष्ट देखिन्छ ।

नम्रताका तस्बिरमा उनी या त स्विमिङ पुलमा आराम गरिरहेकी छिन् वा समुद्रको छालको आनन्द लिइरहेको देखिन्छिन् । नम्रता मल्ल भोजपुरी इन्डस्ट्रीकी ग्ल्यामरस नायिका हुन्, जो आफ्नो स्टाइल र डान्सले नोरा फतेहीजस्ता अभिनेत्रीलाई कडा टक्कर दिने गर्छिन् । पछिल्लो तस्विरमा पनि नम्रताको अनुहारमा आत्मविश्वास देखिन्छ । तस्बिरसँगै नम्रताले कूल क्याप्सन पनि लेखेकी छिन् । उनी लेख्छिन् ‘यदि तपाई शक्तिशाली बन्न चाहनुहुन्छ भने आफैलाई शिक्षित गर्नुहोस्।’

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

  मंग्सिर ९, २०८० शनिबार 195 Views

बालकविताः हजुरबाको चस्मा

  कार्तिक २२, २०८० बुधबार 49 Views

गजलः बसुन्धरा चौहान ‘सुनिता’

  अषोज १६, २०८० मंगलबार 317 Views

जादुः बालकविता

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

नवराज विक हत्यामा संलग्न २३ जनालाई जन्मकैद, प्रेमिकालाई जेल सजाय


TOP