रूपाको वडा नम्बर १ मा काङ्ग्रेस र २ मा एमालेको प्यानल विजयी – Sarangi News

पोखरा । कास्कीको रूपा गाउँपालिकाको २ ओटा वडाको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक भएको छ ।

वडा नम्बर १ मा नेपाली काङ्ग्रेसका रामबहादुर गोदार अध्यक्षमा निर्वाचित भएका छन् । उनले ७७९ र उनका प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका शिव खनालले ३६२ मत ल्याएका थिए । गोदारसँगै काङ्ग्रेसका रामबाबु खनाल, बुद्धिबहादुर गुरुङ, शान्ता पौडेल अधिकारी र सुस्मिता विक रहेको प्यानल नै विजयी भएको छ ।

यस्तै वडा नम्बर २ मा नेकपा (एमाले) का राजन सुवेदी वडा अध्यक्षमा निर्वाचित भएका छन् । उनले गठबन्धनका तर्फबाट नेपाली काङ्ग्रेसका उम्मेद्वार विष्णुप्रसाद ओझालाई १६१ मतान्तरले पराजित गरेका हुन् । सुवेदीले ५२१ मत ल्याउँदा ओझाले ३६० मत प्राप्त गरेका थिए । सुवेदीसँगै रामबाबु सुवेदीले ४१४, हिताकुमारी रुपाखेतीले ४१४, अनिता रानाले ४२६ र रामचन्द्र ओझाले ४२८  मत ल्याएर एमाले प्यानल विजयी भएको छ ।

वडा नम्बर २ को मतगणना सकिँदा गाउँपालिका अध्यक्ष पदका लागि एमालेका नवराज ओझाले ४९७ र नेपाली काङ्ग्रेसकी गीमाया गुरुङले ३९६ मत प्राप्त गरेकी छिन् । यस्तै उपाध्यक्षमा एमालेकी लालसुब्बा गुरुङले ४७१ र नेपाली काङ्ग्रेसका नारायणकुमार श्रेष्ठले ४०२ मत ल्याएका छन् ।

वडा नम्बर ३ को गणना कार्य अघि बढेको निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

लमजुङका अमित रसाईली भ्वाईस अफ नेपालको ब्याटलमा।

पुर्व खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मा मर्दी पदयात्रामा, पर्यटकको बढ्दो चाप।

स्व: जगदिश न्यौपाने रनिङ शिल्डमा २१ टिमको सहभागिता।

मध्यनेपाल नगरपालिकामा यात्रु सहायता कक्ष संचालन।

बाल गजल : दसैँ

पोखरामा एकल वाचनमा सुनिए त्रिपाठी


TOP