गायक सुदिपको ‘यो मन दोमन’लाई अपार माया – Sarangi News

पुरन राजकाेटी मगर ।

गुल्मीको सत्यवती गाउँपालिका गाउँपालिका वडा नं ४ लिम्घाको एक्सिङ्गमा जन्मनु भएका सुदिप सिंजाली मगर विगत लामो समय देखि लोकगित संगितमा आफ्नो भविस्य खोज्दै आफ्नै मौलिक गितसंगितलाई जगेर्ना गर्दै अगाडि बढिरहेका छन् ।

बच्चादेखि नै लोकगित संगितलाई माया गर्ने मेलापात डाँडा पाखा धाउदा अरुका मन परेका गित गुनगुनाउने उनी अहिले भने आफ्नै लय शब्द स्वर मा ‘ यो मन दोमन ‘ एल्मवको गित आफ्नै नयाँ युट्युब च्यानल ‘Sudip Sinjali Magar‘ बाट सार्वजनिक गरेका छन् ।

गित हेर्नका लागी तल क्लिक गर्नुहाेस् :

उक्त गित ४ दिन अगाडि अर्थात् गत आइतबार आफ्नै नयाँ युट्युब च्यानल ‘ Sudip Sinjali Magar ‘ मा अप्लोड गरिएको थियो । अहिले यो समाचार तयार पार्दा सम्म युट्युबमा ८१ हजार माथि भ्युज र ६५० सस्क्राइब बटुलेको छ।

यो मौलिक झ्याउरे गितमा चर्चित मौलिक गायक प्रसाद खप्तरी मगर , बहुचर्चित गायिका जुना श्रीस मगर र स्वयं सुदिप सिंजाली मगरले शब्द र स्वर भरेका छन् । यो गितको निर्देशक दिप गुरुङले गरेका हुन् । एरेन्ज प्रसाद खप्तरी मगर को नै रहेको  गितको मोड्लिङमा रुपेस आले मगर, अन्जु गुरुङ सन्जना बुढा र टेक गुरुङ लगायत कलाकारहरु रहेका छन् ।

हरेक हिसाबले राम्रो बनेको याे मौलिक झ्याउरे गित हेर्न र सुन्नको लागि युट्युबमा गएर ‘ Sudip Sinjali Magar ‘ टाइप गरि सुन्न र हेर्न सकिनेछ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

प्रथम वसन्त स्‍मृति कपको उपाधी करापुटार भेटरान्सलाई।

जिल्ला स्तरिय तेकवान्दो प्रतिष्पर्धा हिमाली बोर्डिङमा सम्पन्न।

बुद्ध आविमा पाहार ट्रसको स्थलगत अध्ययन, ८ कोठे अत्याधुनिक विद्यालय भवन बन्दै !

भोर्लेटारमा एक दिने स्वास्थ्य सिविर सम्पन्न।

अनुपम म्युजिकको २०२ औँ तालिम सम्पन्न

भोर्लेटारमा प्रथम वसन्त स्‍मृति भेटरान्स कप शुरु।


TOP