भोर्लेटार खानेपानी तथा सरसफाइ उपभोक्ता समितिको‌ अध्यक्षमा ४ जनाको दाबी – Sarangi News

लमजुङ । मध्यनेपाल नगरपालिका भोर्लेटार खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता समितिको‌ आगामी माघ ७ गते हुने नयाँ कार्यसमितिको‌ अध्यक्षका लागि ४ जनाले मनोनयन दर्ता गरेका छन् ।

अध्यक्ष पदका लागि बुद्धिबहादुर क्षेत्री, रामचन्द्र भट्टराई, शिवलाल श्रेष्ठ र रामकृष्ण कुँवरले उम्मेद्‍वारी दिएका छन् । यस्तै उपाध्यक्ष पदमा विमल जोशी, ज्ञानराज मल्ल, नरबहादुर दुरा, यशोदा न्यौपाने, विष्णुमाया घिमिरे र पूर्णिमादेवी रानाभाट घर्ती गरी  ६ जना, सचिव गेहबहादुर विक, पुण्यप्रसाद पौडेल, सरोज पौडेल र श्रीकान्त रेग्मी गरी पदमा ४ जना र कोषाध्यक्ष पदमा रमेश घिमिरे, आनन्द अधिकारी, सुकबहादुर विक र कुमबहादुर धिंगल गरी ४ जनाले उम्मेद्‍वारी दिएका छन् ।

सदस्य पदका लागि महिला सहित ७ जना बुद्धिबहादुर क्षेत्री, विकासराज पौडेल, प्रकाश न्यौपाने, मिनबहादुर भण्डारी, कल्पना विक, गीताकुमारी गुरुङ र रुपा नेपालीले उमेदवारी दर्ता गराएको निर्वाचन संयोजक रामकृष्ण घिमिरे, रणबहादुर न्यौपाने र ईश्वर अधिकारीले सारङ्गी न्युजलाई जानकारी दिए ।

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

प्रथम वसन्त स्‍मृति कपको उपाधी करापुटार भेटरान्सलाई।

जिल्ला स्तरिय तेकवान्दो प्रतिष्पर्धा हिमाली बोर्डिङमा सम्पन्न।

बुद्ध आविमा पाहार ट्रसको स्थलगत अध्ययन, ८ कोठे अत्याधुनिक विद्यालय भवन बन्दै !

भोर्लेटारमा एक दिने स्वास्थ्य सिविर सम्पन्न।

अनुपम म्युजिकको २०२ औँ तालिम सम्पन्न

भोर्लेटारमा प्रथम वसन्त स्‍मृति भेटरान्स कप शुरु।


TOP