बलेवा सेवा समाज जापानकाे विरामी पन्तलाई दुइ लाख बढी आर्थिक सहयोग  – Sarangi News

 जापान । बलेवा सेवा समाज जापानले दुर्घटनामा परि घाइते भएका बानपा-१३, पैयुपाँटा पाठकथर निवासी सुनिल पन्तलाई दुइ लाख बढी जापानिज यन आर्थिक सहयोग  गरेकाे छ ।

बाा ना पा १३ पैयुपाटा पाठकथर निवासी नारायण पन्तका छोरा ईश्वर पन्त (सुनील) अध्ययनको शिलशिलामा  जापानको नागोयामा बस्दै थिए । २०२२ डिसेम्बर ३० तारिक राती १२ बजे  कामबाट फर्कने क्रममा साईकल दुर्घटनामा परि घुडामा गम्भीर चोट लागे पछि अस्पताल भर्ना गरिएकाे थियाे ।  २०२३ जनवरी ११ तारिक घुडामा स्टिल राखि अपरेशन गर्दा लाग्ने खर्चमा सहयाेग हाेस भनेर  समाजले सहयाेग स‌कलन अभियान स‌चालन गरिएकाे संरक्षक महेन्द्र पिसीलाई जानकारी दिनुभयाे ।

 पन्तलाई पूर्ण रूपमा निको हुन करीब ६ महिना लाग्ने बताइएकाे छ । जापानबासी बलेवाली र सबै जापानमा रहनु हुने सहयोगी मन हरुलाई सहयोगको अपिल गर्दै बलेवा सेवा समाज- जापानबाट अभियान संचालन गरिएको समाजका अध्यक्ष टिकाराम रिजाल बिमलले बताउनु भयो  । अध्यक्ष बिमलले  सम्पूर्ण सहयोगी मनहरु र अभियानमा अहोरात्र खटि रकम जम्मा गर्न सहयोग पुराउनु भएका बलेवा सेवा सेवा जापानका संरक्षक महेन्द्र पिसी ज्युलाई धन्यबाद ज्ञापन गर्नुभएको छ ।

स‌कलित रकम  बिरामी सुनिल पन्तको जापान पोस्ट बैंकको खातामा जम्मा गरेको  समाजका कोषाध्यक्ष महेन्द्र ढकालले जानकारी दिनुभयो  । समाजका महासचिब अर्जुन लामिछानेले पिडित बिरामी सुनील पन्तको बाँकी समय शुभ रहोस शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना  गर्दै  सहयोगी मनहरू लाई हार्दिक धन्यबाद दिनुभयाे । यता विरामी पन्तले अभियान स‌ंचालन गर्ने स‌ंस्था र सहयाेग गर्ने सबैप्रति आभार व्यक्त गर्नुभयाे ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

प्रथम वसन्त स्‍मृति कपको उपाधी करापुटार भेटरान्सलाई।

जिल्ला स्तरिय तेकवान्दो प्रतिष्पर्धा हिमाली बोर्डिङमा सम्पन्न।

बुद्ध आविमा पाहार ट्रसको स्थलगत अध्ययन, ८ कोठे अत्याधुनिक विद्यालय भवन बन्दै !

भोर्लेटारमा एक दिने स्वास्थ्य सिविर सम्पन्न।

अनुपम म्युजिकको २०२ औँ तालिम सम्पन्न

भोर्लेटारमा प्रथम वसन्त स्‍मृति भेटरान्स कप शुरु।


TOP