प्रविधिमैत्री शिक्षक समाज, गण्डकीको कार्यशाला – Sarangi News

पोखरा । प्रविधिमैत्री शिक्षक समाज नेपाल,  गण्डकी प्रदेशले  Digital pedagogy for ICT and 21st century skills Integration  सम्बन्धी   एकदिने कार्यशाला आइतबार पोखरामा सम्पन्न गरेको छ ।

शिक्षकहरूको लागि प्रविधिमा पहुँच पुर्‍याउन र बदलिँदो  समयसँगै  हालै परिवर्तन भएको विद्यालय तहको पाठ्यक्रम तथा उच्च तहमा  सिकाइलाई प्रविधिसँग जोडेर प्रभावकारी र सिकारु अनुकूल सिकाइ सहजीकरणको वातावरण निर्माण गर्नका लागि कार्यक्रम आयोजना गरिएको प्रदेश अध्यक्ष श्रीकान्त पौडेलले जानकारी दिए ।

गण्डकी प्रदेशका ३० जना प्रधानाध्यापक  र शिक्षकहरूको सहभागिता रहेको कार्यशालामा त्रिभुवन विश्वविद्यालय  र नेपाल खुल्ला विश्वविद्यालयका प्रशिक्षकहरू  डा.  जीवन खड्का, डा. वेदप्रसाद ढकाल, रोमकान्त पाण्डे, डा.जीवन खनाल, प्रा. डा. तारादत्त भट्टलगायतले सहजीकरण गरेका थिए । कार्यक्रममा सहयोगी संस्था 21st CS Nepal, NOU/TU, JAMIK Finland, HAMK Finland  का  professors Graham Burns , Eila Burns , Seija Koskela , Kirsi Korkealehto , Irmeli Lignell and Simo Uusinokka   हरूको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रमलाई  पोखरा महानगरपालिका, शिक्षा महाशाखाका प्रमुख हेमप्रसाद आचार्यले  उद्‍घाटन गर्दै  शिक्षकहरुलाई प्रविधिसम्बन्धी सिप सिकाउने र प्रविधिमैत्री वातावरणमा अध्यापन गराउने विषयमा प्रविधिमैत्री शिक्षक समाजसँग आगामी दिनमा हातेमालो  गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे । कार्यक्रममा प्रविधिमैत्री शिक्षक समाज, नेपालका महासचिव  देवीप्रसाद शर्माले संस्थाको परिचय सहित उपस्थित सबैलाई स्वागत  गरेका थिए ।

सहभागीहरूका तर्फबाट  रोमहर्षण पौडेलले यस्ता कार्यक्रमले निरन्तरता पाउनुपर्ने धारणा राखे । अध्यक्षता प्रविधिमैत्री मैत्री शिक्षक समाज नेपाल, गण्डकी प्रदेशका संयोजक श्रीकान्त पौडेलको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव संविधान लामिछानेले गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा अपडेट
धेरै पढिएको

प्रथम वसन्त स्‍मृति कपको उपाधी करापुटार भेटरान्सलाई।

जिल्ला स्तरिय तेकवान्दो प्रतिष्पर्धा हिमाली बोर्डिङमा सम्पन्न।

बुद्ध आविमा पाहार ट्रसको स्थलगत अध्ययन, ८ कोठे अत्याधुनिक विद्यालय भवन बन्दै !

भोर्लेटारमा एक दिने स्वास्थ्य सिविर सम्पन्न।

अनुपम म्युजिकको २०२ औँ तालिम सम्पन्न

भोर्लेटारमा प्रथम वसन्त स्‍मृति भेटरान्स कप शुरु।


TOP